YÜKSEL ALTANLAR

1993 yılında başladığım iş hayatımda, birçok kamu kuruluşları ve özel sektörde projeler üreten ve alınmış olan taahhütleri yerine getirmeye çalışan firmalarda proje müdürü,şantiye şefi ve saha mühendisi olarak görev aldım.

2011 yılında kendi şirketimi kurduktan sonra, geçen 22 yıldan günümüze kadar içinde bulunduğumuz inşaat sektöründe edindiğim tecrübe ve bilgi birikimine sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi de ekleyerek sizlere hizmet vermeye devam ediyorum ve gücümün yettiği, ayakta kalabildiğim sürece de devam edecektir. Yapamayacağım hiç bir işe söz vermediğim gibi, yerine getiremeyeceğim hiç bir taahhüdün altına da imza atmadım.

Dünyada hiç tükenmeyen, kullandıkça da çoğalan tek sermaye olan dürüstlük her zaman firmamın yegane öz sermayesi olmuştur. Yeni bir yapılanma içerisine girerek hizmete devam edeceğimiz bu sektörün tüm gelişmelerini takip ederek, çevreye duyarlı, ekolojik ve enerji tasarrufu optimizasyonu konusundaki ar-ge çalışmalarımızı sürekli güncel tutarak geliştirmeye gayret edeceğiz.

Çabamızı, mesleki profesyonelliğimizi daima ön planda tutup, kendimizi zamana karşı yenileyerek, size hizmet konusunda hep bir adım ileride olacağız. Firmamın kurulduğu günden bu yana inşa ettiği projeleriyle hayatın her alanında kendini göstermektedir.

Hedefimiz; Kaliteli işler yaparak projelendirme, satış , imalat ve minimum sorun ile işleri teslim edip ,tercih edilen firmalar arasında yer almaktır. Firmamız yurt içi inşaat piyasalarını da takip etmekte olup; kapsamlı büyük projelerde de yer alabilecek statüye ulaşmıştır.

Kısa süre içerisinde gerçekleştirdiğimiz başarılı ve özverili işlerle tercih edilen bir firma olarak vizyonumuz;güvenilir ve yenilikçi işler yapmaktır.Tüm bunların ışığında iş yaptığımız kurumlardan, çözüm ortaklarımıza, kamu kurumlarındaki bürokratlardan şantiyelerimizdeki işçilerimize kadar herkese en içten ve samimi duygularımla teşekkür ederim.

Saygılarımla ;

Yüksel Altanlar Hakkında
İş Sahibi ve Misyon-Vizyon / Yukarıda Verilmiştir ? Yüksel Altanlar